Treningi Dzieci i Młodzieży – Piłka nożna

„Czasem może się wydawać, że Ronaldinho czy Neymara zesłał na ziemię jakiś futbolowy bóg. Prawda jest jednak znacznie prostsza. Do tego, co prezentują dziś na boisku, przygotowały ich miliony uderzeń piłki w dzieciństwie.”

trener kraków PIŁKA NOŻNA

Ten jakże popularny na całym globie sport uprawiają miliony osób, a tylko nieliczni wybijają się na areny europejskie i światowe. Najwięcej zależy nie tyle od talentu dziecka czy jego chęci do gry, co właśnie od Ciebie drogi Rodzicu! To Ty decydujesz ile godzin w tygodniu i gdzie trenuje Twoje dziecko. Pomyśl jak jeszcze możesz mu pomóc osiągnąć sukces, by w przyszłości mógł Ci podziękować i odwdzięczyć się. Podczas treningów grupowych, trener nie jest w stanie zwrócić uwagi na wszystkich zawodników oraz poprawić ich złe nawyki. Trening ze mną poprawi u Twojego dziecka szybkość, zwinność, technikę, gibkość oraz ogólną sprawność fizyczną. To właśnie te elementy w połączeniu z grą pozwolą osiągnąć wymarzony sukces.

„15-letni Ronaldo w oczach wielu brazylijskich trenerów był zbyt niski i szczupły, by zrobić światową karierę. Kilka klubów odrzuciło go bez żalu”.